SPIRIT EXPRESS (M53D 12 / M53D 17)
Quickdraw do wspinaczki sportowej
Bardzo wydajny do przycinania podczas wspinaczki sportowej.
Bardzo lekki (<100g) i wszechstronny: można go używać od klifu po główne trasy sportowe.
Wyposażony w prosty karabinek SPIRIT w górnej części i zakrzywiony w dolnej części.

275 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | M53D 12: 93 g /M53D 17: 100 g |
| Materiały | taśma aluminiowa / poliestrowa / guma |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabińczyki) / CE EN 566, UIAA (quickdraw) |
| Siła głównej osi | Karabinek SPIRIT: 23 kN |
| Opór otwartego palca | Karabinek SPIRIT: 9 kN |
| Siła osi małej | Karabinek SPIRIT: 8 kN |
| Otwarcie | Karabinek SPIRIT: 21 mm |
| Długość paska | M53D 12: 12 cm /M53D 17: 17 cm |
| Siła paska | 22 kN |
Ekspres SPIRIT EXPRESS zapewnia najlepsze wrażenia podczas przycinania podczas wspinaczki sportowej. Przy wadze poniżej 100 g oferuje wszechstronność zastosowań, od klifów po główne trasy sportowe. Wyposażony jest w prosty karabinek SPIRIT w górnej części i zakrzywiony w dolnej części. Pierwszy karabinek w połączeniu z systemem Keylock i specyficznym kształtem nosa ułatwia wpinanie i odpinanie kotwicy. Drugi karabinek wyposażony jest w taśmę ochronną STRING, która utrzymuje karabinek w odpowiedniej pozycji i ułatwia wpinanie liny. Ergonomiczny kształt nosidła EXPRESS zapewnia doskonałą przyczepność podczas pracy na trasach.
• Karabinki SPIRIT:
- przekrój w kształcie litery H zapewniający lepszy stosunek wytrzymałości do lekkości,
- szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny i zmniejszające zużycie karabinka,
- bramka prawa SPIRIT (część górna): ułatwia wpinanie i odpinanie dzięki kształtowi dzioba i systemowi Keylock,
- Zakrzywiony palec SPIRIT (dolna część): ułatwia wpinanie liny dzięki systemowi Keylock.
• EKSPRESOWY szyty pierścionek:
- ergonomiczny kształt zapewniający doskonały chwyt,
- dolny koniec wyposażony w STRING stabilizujący karabinek i chroniący taśmę przed zużyciem.
• Dostępny w dwóch długościach: 12 lub 17 cm.
Parfait
Exactement celles qu'il me fallait
TOP
Rien à signaler bon matos bon service
Rien à redire!
Attiré par un prix défiant toute concurrence, j'ai commandé 12 dégaines sur ce site.
Avant de finaliser la commande, j'ai téléphoné pour demander des précisions et ai tout de suite trouvé quelqu'un de disponible pour répondre à mes questions.
Du point de vue des dégaines en elles mêmes, leur réputation n'est plus à faire!
Tout ça pour dire que je recommande à tous ce site, et évidemment ces dégaines.