SAMHAIL NUA 2018 Z Cuaillí DO MÉID 95-110 agus 120-140 CM Cliceáil ANSEO
Cuaillí fánaíochta / cosáin Fad FLZ Cuaillí Trekking Black Diamond
bata méid inchoigeartaithe.
Cuaille alúmanaim 3-dhual éadrom, atá feistithe le teicneolaíocht scaoileadh tapa Z-Pole agus córas coigeartaithe méide FlickLock® Pro.
Tá an Distance FLZ Black Diamond oiriúnach le haghaidh arduithe achair fhada, cur chuige géara agus trasbhealaí abhann.
• 20 cm de choigeartú breise
• Greim cúr EVA neamh-duillín éadrom, strap caol inálaithe agus wicking taise
• Síneadh beag faoin láimhseáil cúr EVA neamh-duillín
• Tairgeann cuaille collapsible 3-alt imscaradh tapa agus coigeartú FlickLock
• Tógáil alúmanaim
• Leideanna teicneolaíochta cairbíde neamh-mharcála in-idirmhalartaithe agus leideanna teicneolaíochta rubair curtha ar fáil le cás stórála
• Washer stopallán le gearrthóg snáithe chun snáitheanna fillte a shealbhú
Ar fáil i 3 mhéid: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm
Dhíol an péire.

0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [95-110 cm] 440 g / [105-125 cm] 455 g / [120-140 cm] 470 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm |
| Fad fillte | [95-110 cm] 34 cm / [105-125 cm] 37 cm / [120-140 cm] 40 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | cúr EVA éadrom agus grippy |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Stopper níocháin |
Is cuaille éadrom siúlóide / cosáin é an Distance FLZ Black Diamond sa raon cuaille alúmanaim. Is tagairt é an bata seo i gcleachtadh ultra-chonaire. Le teicneolaíocht Z-Pole, cuireann sé imscaradh tapa agus stóráil an-dhlúth nuair a bhíonn sé fillte.
Gnéithe sé córas coigeartaithe FlickLock Pro, tá glasáil an bhata tapa, simplí agus iontaofa. Feabhsaíonn Leideanna Teicniúla idirmhalartaithe neamh-mharcála agus greim cúr EVA éadrom greim agus greim.
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Cnaipe simplí chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil

Cabhair maidir le méid na gcuaillí Z-Pole a roghnú:
• Le haghaidh siúl, siúl agus iompar, áit a bhfuil na critéir maidir le cobhsaíocht agus tacaíocht mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos mó ná an ceann a oireann duit.
• Le haghaidh rásaíochta, áit a bhfuil an critéar tiomána suas an cnoc mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos lú ná an ceann a oireann duit.

