НОВ МОДЕЛ 2018 Z ЩОРБИ ЗА РАЗМЕРИ 95-110 и 105-125 CM
Distance Carbon FLZ 2017 Трекинг щеки Black Diamond
Пръчка с регулируем размер.
Изключително лек 100% въглероден 3-секционен стълб, оборудван с технология за бързо разгръщане Z-Pole и система за регулиране на размера FlickLock® Pro.
Distance Carbon FLZ Black Diamond е идеален за практикуващи, които търсят високопроизводителен стълб, който е едновременно лек и компактен.
• 20 см допълнително регулиране
• Лека неплъзгаща се EVA пяна, дишаща, влагоотвеждаща каишка за китката
• Малко удължение под неплъзгащата се EVA пяна дръжка
• 3-секционен сгъваем стълб предлага бързо разгръщане и регулиране на FlickLock
• Състав от 100% въглеродни влакна
• Сменяеми карбидни технически накрайници и гумени технологични накрайници, доставени с кутия за съхранение
• Стопорна шайба с щипка за нишки за задържане на сгънати нишки
Предлага се в 3 размера: 95-110см / 105-125см / 120-140см
Продадох двойката.

0 Артикул Продукти
Продуктът вече не е наличен
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% въглерод |
| Тегло | чифт: [95-110 cm] 345 g / [105-125 cm] 355 g / [120-140 cm] 365 g |
| Разрез | регулируема: 95-110 см / 105-125 см / 120-140 см |
| Сгъната дължина | [95-110 cm] 34 cm / [105-125 cm] 37 cm / [120-140 cm] 40 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | FlickLock® Pro |
| Дръжка | лека и захващаща EVA пяна |
| Точка | Сменяем карбиден технологичен накрайник и гумен технологичен накрайник |
| шайба | Тапа шайба |
Distance Carbon FLZ Black Diamond е ултра лека щека за пешеходен туризъм/пътека благодарение на 100% въглеродния си състав. Тази пръчка е предназначена за практикуващи курсове на дълги разстояния. С технологията Z-Pole, тя предлага бързо разгръщане и много компактно съхранение в сгънато състояние.
Има система за регулиране FlickLock Pro, сменяеми и не оставящи следи Tech Tips, както и лека и прилепнала дръжка от EVA пяна (много добър захват).
Системата за бързо разгръщане Z-Pole:
Технологията за разгръщане на конуса е вдъхновена от ноу-хауто на Black Diamond в лавинните сонди, тя е основен компонент от здравината, стабилността и скоростта на разгръщане на стълбовете Z-Pole.
Просто хванете дръжката и горния край на щеката и след това ги издърпайте в противоположна посока. Пръчката щраква на място и се заключва.
Всеки конус за бързо разгръщане се използва за насочване и позициониране на една нишка на пръчката и след това за закрепване на кръстовището, когато пръчката е заключена.
Меките защитни крайни капачки покриват централния кевларов кабел на стълба, когато са сгънати.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole има три уникални елемента:
• Невидим вътрешен кабел/кабел
• Лесен бутон за сгъване на нишката
• Едноетапно бързо разгръщане на конуса

Системата за регулиране "FlickLock® Pro":
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага спестяващ пространство дизайн от неръждаема стомана, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествена конструкция от неръждаема стомана, проектирана да издържи

Помощ при избора на размера на стълбовете Z-Pole:
• За ходене, туризъм и носене, където критериите за стабилност и опора са приоритет: изберете размер на щека малко по-голям от този, който ви подхожда.
• За състезания, където критерият за задвижване нагоре по наклон е приоритет: изберете размер на стълб, малко по-малък от този, който ви подхожда.

